Wiadomości, plany na najbliższe tygodnie

W ubiegłą Niedziele na hali MCKiS-u, na osiedlu Stałym miała odbyć się kolejna runda halowej ligi w skład,której wchodzi sześć drużyn z Jaworzna,Oświęcimia, Olkusza i Chrzanowa. Ostatecznie z zaplanowanych dla drużyny "orlików" Ciężkowianki dwóch spotkań, z powodu braku drużyny AP Champions Oświęcim, udało rozegrać się tylko jedno lecz wydłużone (2 x 35) w którym przeciwnikiem była drużyna Soły Oświęcim 08/07. Niestety z różnych powodów kolejny raz kadra młodych Ciężkowiczan była mocno okrojona. Obecni zawodnicy jednak nie przejmowali się zbytnio skromną ilością zawodników w stosunku do przeciwnika. Mecz przez większość czasu był wyrównany a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. W drugiej części spotkania to jednak Soła powoli zaczęła odskakiwać z wynikiem od ambitnie grającej Ciężkowianki  i strzelając seryjnie cztery bramki w końcowej części spotkania ustaliła wynik spotkania na 12-6. Gratulujemy młodym piłkarzom z Jaworzna dużej woli walki oraz momentów składnej gry. Przechodząc do wydarzeń czekających Ciężkowickich "orlików" w przyszłości informujemy, że osoby wytypowane będą na bieżąco otrzymywały informacje na temat turniejów, które począwszy od najbliższej niedzieli, odbywać się będą co tydzień kolejno w Rudzie Śląskiej, Jaworznie oraz Siemianowicach Śląskich.Treningi w tym czasie odbywać się będą według obecnego harmonogramu a o dodatkowych wydarzeniach jak zawsze będziemy informować.