Ferie za nami- wyniki,harmonogram

Ferie dobiegły końca zatem wracamy do wcześniejszego cyklu treningów:

-poniedziałek 18.00-19.30 SP 18 Ciężkowice

-wtorek 16.30-18.00 SP 19 Jeziorki

-czwartek 17.30-19.00 SP 18 Ciężkowice

-Ponadto rozegrane zostaną mecze oraz turnieje o których informowane będą na bieżąco osoby wytypowane.

Co do meczów sparingowych rozegranych w ubiegłym tygodniu to piątkowe spotkanie ze Zgodą Byczyna rozegrała drużyna licząca raptem 5 zawodników. Jakość gry była jednak zdecydowanie lepsza niż skromna liczba zawodników i po bardzo dobrej grze odnotowaliśmy wygraną 15-13. W niedzielę na os. Stałym zobaczyliśmy natomiast zgoła odmienną grę drużyny, która (mimo ciągle niepełnego składu personalnego) rozegrała słabe spotkanie i po, zaledwie, wyrównanym początku odniosła dotkliwą porażkę z MGHKS Bukowno 3-16. Ciekawi reakcji młodych Ciężkowiczan na zimny prysznic ruszamy z kolejnym etapem bieżącego sezonu.