Podsumowanie sezonu

W ubiegłą sobotę dobiegły końca rozgrywki sezonu 2020/21 w których udział brała drużyna młodzików.

Rozgrywki w I LIDZE MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ: Ciężkowianka zajęła 9 miejsce w gronie 13 drużyn ze zdobytymi 12 punktami (4 wygrane i 8 porażek) oraz stosunkiem bramkowym 24-59 co dało utrzymanie w lidze.Udział w tych rozgrywkach postawił wiele trudności przed zawodnikami co na pewno przekłada się na ich wzrost umiejętności.

Rozgrywki II GRUPY CHRZANOWSKIEJ: 3 miejsce w stawce 8 drużyn po zdobyciu 15 punktów (5 wygranych, 2 porażki) i stosunkiem bramkowym 48:12.

Oprócz rozgrywek ligowych rozegraliśmy kilka przedsezonowych meczów sparingowych, jeden w trakcie trwania sezonu oraz wzięliśmy udział w turnieju finałowym wojewódzkich zrzeszeń LZS zdobywając 3 pozycję.

We wszystkich rozgrywkach tej rundy młodzików Ciężkowianki reprezentowało 25 zawodników (urodzonych w latach 2008-11).

Ciesząc się z systematycznego rozwoju drużyny liczymy na kolejny udany sezon oraz życzymy udanego wypoczynku w krótkim okresie przerwy od piłki ( lub nie ;) ).