Podsumowanie początku roku

W oczekiwaniu na pogodną wiosnę młodziki Ciężkowianki rozgrywają regularnie spotkania towarzyskie na różnych płaszczyznach. W nowym roku rozgrywali oni spotkania na sztucznych boiska w zimowej aurze  z takimi zespołami jak Ogrodnik Tychy, Akademia 2012 Jaworzno czy Szkółka Piłkarska Wisły Kraków. Nie zabrakło meczy na sztucznych boiskach pod balonami (na turnieju w Katowicach czy sparingu w Gliwicach). W najmroźniejsze dni młodziki uczestniczyły też w halowych wydarzeniach takich jak turnieje w Sosnowcu czy Bielszowicach oraz meczach sparingowych z drużynami Progresu Sosnowiec, Ruchu Młoszowa, Zgody Byczyna czy Szczakowianką Jaworzno. Wszystko to spinane regularnymi treningami procentuje i napawa optymizmem w szeroko rozumianej przyszłości każdego z młodych zawodników.