Dzieci vs Rodzice: pierwsza zapowiedź

Dnia 23.06,zatem świeżo po rozdaniu świadectw szkolnych, rozegrany zostanie szlagierowy mecz w którym drużyna LKS "żaczki" Ciężkowianka Jaworzno zmierzy się z drużyną własnych rodziców :). Już teraz namawiamy rodziców do rozpoczęcia wzmożonego podnoszenia formy oraz oczywiście o obecność tego dnia na obiekcie Ciężkowianki. Zapraszamy też rodziców, którzy z rożnych przyczyn nie będą mogli lub zwyczajnie nie będą mieli ochoty uczestniczyć w meczu jako zawodnik(zawodniczka) gdyż oprócz ważnej roli kibica,którą mogą pełnić, po zakończeniu meczu będzie miało miejsce spotkanie integracyjne wszystkich chętnych osób związanych z naszą obecnie najmłodszą drużyną, w szczególności samych zawodników i ich rodziców :) Jeszcze raz gorąco namawiamy do wpisania tego wydarzenia do swoich kalendarzy.