Wraca liga, niezrozumiały podział ligowy

Razem z rokiem szkolnym wracają rozgrywki młodzieżowe w Podokręgu Chrzanów. Radość ze startu ligi zmieszana jest ze zdziwieniem ponieważ w kategorii "Młodzik" ,do której zgłosiło się 16 drużyn, dokonano podziału na ...3 grupy (kolejno po 5,5 i 6 zespołów). Dodatkowo przedstawiony terminarz zawiera jedynie terminarz dla zaledwie 5 kolejek co oznaczałoby jedynie 4 mecze dla drużyny w całej rundzie (!). Mamy nadzieje, że dalsza część terminarza zostanie uzupełniona i rozgrywki pierwszej części sezonu nie zakończą się na ... 4 godzinach gry. Dodajmy, że młodziki Ciężkowianki znalazły się w grupie z drużynami Fabloku Chrzanów, Pogorzanki Pogorzyce, Zagórzanki Zagórze i LKS Żarki. Początek już 5.09 natomiast tydzień wcześniej na boisku przy ul. Krakowskiej młodziki rozegrają sparing z Progresem Sosnowiec.