Tuż za podium w Libiążu

Czwarte miejsce zajęli młodzi zawodnicy Ciężkowianki w turnieju rozgrywanym w Libiążu. Przez rozgrywki grupowe drużyna z Jaworzna przeszła zdecydowanie odnotowując komplet zwycięstw: 3-1 z Górnikiem Libiąż II, 1-0 Fablokiem Chrzanów oraz 2-1 MKS Trzebinia. W spotkaniu półfinałowym, w którym przeciwnikiem był gospodarz- Górnik Libiąż, padł remis 1-1. Po 3 seriach rzutów karnych do finału awansował Górnik (k.2-1). W spotkaniu finałowym drużyna Górnika znów brała udział w serii rzutów karnych. Tam jednak lepiej karne wykonywali gracze AP 21 i to oni zostali zwycięzcami turnieju. Ciężkowiance pozostał mecz o 3 miejsce, gdzie ponownie tego dnia przyszło zmierzyć się z Fablokiem. Tym razem jednak, wyraźnie zniechęcona po nieudanym konkursie rzutów karnych Ciężkowianka, rozgrywając jedyny słaby mecz tego dnia odniosła porażkę 0-2.