Turniejowe podium z niedosytem, zmiany w planie treningów

Turniej rozgrywany w Jaworznie przez młodzików Ciężkowianki stał pod znakiem wahań poziomu gry gospodarzy. Ciężkowianka po wygranych meczach 3:1 ze Szczakowianką, 1:0 z Ruchem Młoszowa oraz porażce w końcówce meczu 1:2 z APN Czeladź ostatni swój mecz rozegrała ze Startem Kamień, którego stawką było zwycięstwo w turnieju. Najsłabszy tego dnia mecz Ciężkowianki i utrata chęci po straconym golu dały wynik 0:4 i zaledwie miejsce na najniższym stopniu podium w ogólnym rozrachunku. Rozpoczynając nowy tydzień informujemy, że środowy trening odbędzie się w szkole, w Jeziorkach o godzinie 18:40. Zostanie tam rozegrana gra treningowa z zespołem Zgody Byczyna. Piątkowy trening zostanie przeprowadzony na Hali VIA Sport, na osiedlu Stałym w godzinach 17:00-18:30.