Turniejowe miejsce szóste

Na szóstej lokacie zakończyli turniejowe zmagania młodzi zawodnicy Ciężkowianki w turnieju rozgrywanym w Jaworznie na osiedlu stałym. W rozgrywkach grupowych zaczęli od zwycięstwa nad Ruchem Młoszowa 3-0. Następnie po niezłym spotkaniu nieznacznie ulegli MKS Lędziny 0-1. Ostatnie spotkanie grupowe, które decydowało o miejscu w grupie zakończyło się porażką 1-4 z MKS Mysłowice. Takie wyniki dały możliwość gry jedynie o 5 lokatę w turnieju. W meczu ze Szczakowianką nie udało się jednak wrócić do przyzwoitej gry i po najsłabszym meczu w turnieju Ciężkowianka odnosi porażkę 0-1. Rozczarowująca postawa w ostatnich dwóch meczach da możliwość do wyciągnięcia wniosków oraz odpowiedniej reakcji po niepowodzeniu, która u każdego sportowca jest bardzo istotna.Odnotować należy, że zwycięzcą turnieju został MKS Mysłowice.