Podsumowanie rundy jesiennej

Po uzyskaniu prawa gry w grupie mistrzowskiej podokręgu Chrzanów w kategorii Młodzik Ciężkowianka znalazła się w stawce 6 najlepszych drużyn podokręgu minionej rundy. Niestety w czasie rozgrywek z gry zrezygnowała drużyna Wolanki Wola Filipowska co pozwoliło rozegrać tylko 4 spotkania. Zwycięstwa ze Startem Kamień, Triumfem Alwernia oraz LKS Żarki a także porażka z Górnikiem Libiąż złożyły się na drugą pozycje w podokręgu za plecami drużyny z Libiąża.Podsumowaniem ligowych zmagań jest 7 zwycięstw oraz 1 przegrana. Oprócz tego drużyna rozegrała szereg meczów kontrolnych co daje ciągłą możliwość weryfikowania umiejętności wypracowywanych na treningach. Liczymy, że trudny czas związany z epidemią jak najszybciej minie i zajęcia sportowe nie zostaną storpedowane przez przymusowe przerwy.