Ostatnia kolejka ligowa rozegrana

Ostatnie mecze w rundzie jesiennej w ramach ligi "orlików" podokręgu Chrzanów zostały rozegrane w poprzedni weekend. Na orliku w Pieczyskach Ciężkowianka rozegrała spotkanie z AP Champions II. Po słabym początku spotkania młodzi piłkarze z Ciężkowic rozkręcali się z każdą minutą meczu i odnieśli zdecydowane i wysokie zwycięstwo. Drugi pojedynek Ciężkowianka wygrała... walkowerem. Na rozgrywkach nie zjawiła się drużyna z Żarek. W środku tygodnia Ciężkowickie "orliki" wybrały się natomiast na sparing z drużyną Akademii 2012 rocznika 2009 gdzie szansę gry otrzymali wszyscy zawodnicy. Wynik z racji gry na niedużym boisku przy sporej dawce minut grania nie był liczony, ale oscylował w okolicach bardzo wysokiego remisu ;).