Grudzień także "grany"

Przenosiny na zamknięte obiekty nie przeszkodziły w rozgrywaniu licznych meczy, turniejów a także odbywaniu treningów przez drużynę "orlików" Ciężkowianki. W minioną sobotę w meczu sparingowym na osiedlu stałym, w którym udział zabrało kilkunastu zawodników Ciężkowianki, nie brakowało wielu sytuacji podbramkowych ze strony obu drużyn. Ostatecznie mecz ten (przeciwko Szczakowiance) zakończył się wygraną 12-5 choć zaznaczyć należy, że zdecydowanie nie wyniki są najistotniejszą częścią takich gier. Następne weekendy grudnia przyniosą emocje związane z kolejnym turniejami z udziałem drużyny z Jaworzna. 8.12 zespół "orlików" pojedzie do Chełmka gdzie w turnieju Mikołajkowym zmierzy się z drużynami AP Champions Chrzanów, Champions Oświęcim (po 2 drużyny) oraz Sołą Oświęcim. 15.12 z kolei młoda Ciężkowianka uda się do Libiąża, gdzie w skład turniejowej obsady wejdzie 8 drużyn. Wytypowani do gry zawodnicy zostaną o szczegółach poinformowani w tygodniu poprzedzającym dany turniej.