Czarni Cup na pożegnanie roku

Ostatnie tegoroczne rozgrywki zanotowały w minioną sobotę młodziki Ciężkowianki. Turniej rozgrywany w Sosnowcu przyniósł wiele bramek i dostarczył sporą dawkę emocji zebranym zawodnikom oraz ich rodzinom. Ciężkowianka zaczęła turniej z dużym impetem, który utrzymała do końca swoich meczów tego dnia. Gra na dobrym poziomie dała zwycięstwa z CKS-em Czeladź (6:1) i Czarnymi Sosnowiec (3:0) oraz nieznaczną porażkę z zespołem KS Mydlice (1:2). Decydujący mecz o awans z grupy upłyną niestety na masowo niewykorzystywanych sytuacjach podbramkowych Ciężkowianki co zakończyło się porażką (0:1) z zespołem APN Knurów. O rozstrzygnięciach w turnieju zadecydowały detale, jak później się okazało zespoły z grupy w której grała Ciężkowianka rozstrzygnęły między sobą walkę o wygraną w turnieju.

Ciężkowianke w bardzo dobrym stylu reprezentowali: R.Dryja, B.Ślusarczyk, J.Frączek, J.Kuzak, J.Janczy, Sz.Pstraś, P.Struski, W.Bachowski, M.Rutkowski, K.Doroz